Foto: archiv FTV Prima

Puzzlemánie v OC Letňany s hvězdami seriálu Ohnivý kuře

So 16.4 10:00
Premiéra

Třetí dubnová sobota (16. 4.) bude v OC Letňany věnována již devátému ročníku největší české soutěže ve skládání puzzle na čas. Minulé ročníky byly velmi navštěvované, vždyť puzzle je jednou z nejoblíbenějších logických her na světě a fanoušků má pěknou řádku. Soutěže se také zúčastní děti se zdravotním postižením z Komunitního centra Motýlek, které je spolupořadatelem akce. Toto centrum se snaží o rozvoj zájmů, dovedností a individuální přístup k těmto dětem a úspěšně také zvyšuje míru jejich soběstačnosti. “Za 50 Kč si budou moci návštěvníci koupit ručně malovaného motýlka. Děkujeme laskavým dárcům a všem partnerům za podporu jedinečné akce, pro naše děti tento veřejně prožitý úspěch hodně znamená a posiluje jejich sebevědomí,” doplňuje Hana Urbanová, ředitelka Motýlku.

Do podpory této sbírky se v sobotu 16. 4. zapojí také oblíbené tváře nového seriálu Ohnivý kuře, který vysílá FTV Prima. Viet Anh Doan a Ivy Hoang, kteří v seriálu hrají otce s dcerou, budou na místě aktivně sbírku podporovat a svou milou přítomností zpestří celý program sobotního dne.

Obchodní centrum Letňany, kde se akce uskuteční, věnuje na pomoc dětem z Komunitního centra Motýlek 30.000 Kč jako dar.

Puzzlemánii doprovází také celoměsíční (3. 4. - 27. 4.) výstava 3D puzzle na téma stavby světa. Nebyli jste nikdy v Paříži? Nevadí! Věrné kopie dechberoucí katedrály Notre Dame, Eiffelovy věže a mnoha dalších známých světových staveb z 3D puzzle můžete prozkoumat na vlastní oči právě v rámci rozsáhlé dubnové výstavy. Více o akci naleznete na www.oc-letnany.cz a také na facebookovém profilu centra.