Nejvíc bodů od soutěžících a taky největší sympatie diváků získala minulý týden v Prostřeno! Tereza Waszková

  admin

Tereza je nyní na mateřské dovolené. Do pořadu se přihlásila sama, aby poznala natáčení pořadu, ochutnala nové pokrmy a získala inspiraci k vaření. Vaření doslova miluje. V poslední době je to trochu rutina a vaří každý den dvě teplá jídla. Vždy si užívá příležitosti, když může pohostit své nejbližší a uvařit nějaké speciální jídlo.

  Prima
Recepty v tomto dílu pořadu Prostřeno:

Patrik pracuje jako obchodní zástupce. Do pořadu ho přihlásila jeho manželka. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na domeček.
Patrik je víkendový kuchař. Vaří rád vždy, pokud na to má čas. Rád vymýšlí nové chutě. Mezi jeho oblíbená jídla patří kachna se zelím a knedlíkem. Má rád českou klasiku a maso.

  Prima

Roman pracuje jako tiskař. Do pořadu ho přihlásila jeho kolegyně z práce, protože rád vaří. Pokud by vyhrál, tak by pozval rodiče na dovolenou. Rád připravuje maďarskou, slovenskou a českou kuchyni. Má rád klasická česká jídla,například svíčkovou. Nevyhledává ryby a nejí mořské plody.

  Prima

Tomáš rozváží obědy v jedné firmě. Neví, jak by s případnou výhrou naložil. Peníze by asi investoval do auta. Má rád omáčky a česká jídla. Rád připravuje českou kuchyni. Mezi jeho oblíbená jídla patří bramborová kaše a řízek.

  Prima

Linda pracuje jako provozní restaurace. Do pořadu ji přihlásil její přítel, protože si myslí, že umí Linda dobře vařit. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na dovolenou se synem a s přítelem.

  Prima

Elena pracovala jako průvodce a office manager v cestovní kanceláři. Nyní je v domácnosti.

  Prima

Martin nyní pracuje jako vedoucí výroby ve firmě, která vyrábí agregáty. Do pořadu se přihlásil sám, protože rád vaří a je to podle něho dobrá a nová zkušenost. Výhru by uložil a nechal ji pro dceru. Jako zábavu si pro své hosty připraví ochucování masa. Menu složil z jídel, která považuje za podzimní.

  Prima

Ernestýna studuje střední školu gastronomickou a hotelovou obor cukrář. Do pořadu ji přihlásila její nejlepší kamarádka. Zatím nepřemýšlela, jak by s výhrou naložila – asi by ji investovala do kuchařského a cukrářského vybavení. Jako zábavu si pro své hosty připraví přípravu malých dortíků. Každý host si nazdobí jeden malý dort.

  Prima

Tobias vystudoval německé gymnázium v Praze. Nyní pokračuje ve studiu práv v Pasově. Do pořadu ho přihlásila jeho přítelkyně, protože se ho nedávno účastnil jejich známý a Tobias si dělal legraci, že to zkusí taky. Přítelkyně ho vzala za slovo a poslala přihlášku.

  Prima
Recepty v tomto dílu pořadu Prostřeno:

Isabela pracovala jako pomocná síla ve studené kuchyni. Nyní je v domácnosti. Pokud by vyhrála, tak by peníze věnovala svým dcerám a vnukovi. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru tichá pošta. Menu sestavila z jídel, která jsou její nejoblíbenější.
Sní a ochutná vše. Je po operaci žaludku a může jíst jen menší porce. Má ráda asijská jídla.

  Prima

Nejvíc bodů od soutěžících a taky největší sympatie diváků získala minulý týden v Prostřeno! Nikola Drapáková
Nikola je nyní na rodičovské dovolené. Výhru použije na výlet někam s rodinou a zbytek plánuje investovat do bydlení.

  Televaření

Robert pracuje převážně v Německu a domů jezdí na víkendy, které tráví s přítelkyní aktivním způsobem. Do pořadu se přihlásil sám, protože rád vaří a je soutěživý typ. Jako zábavu si pro své hosty připraví kouzlení – on sám předvede kouzla, co umí.

  Prima

Petra je na rodičovské dovolené. Do Prostřeno! se přihlásila hlavně kvůli výhře – kvůli covidové situaci se jejich rodiny dotkla krize a rádi by si našli vlastní bydlení. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na nový pronájem pro rodinu. Jako zábavu si pro své hosty připraví nakládání sýrů.

  Prima

Nikola je nyní na rodičovské dovolené. Žije s přítelem, se kterým je sedm let a poznali se na střední škole. Do pořadu ji přihlásil její přítel, protože často při sledování pořadu komentuje, jak by co udělala ona. Pokud by vyhrála, tak by jela někam s rodinou a zbytek by investovala do bydlení.

  Prima

Zděnek pracuje u své manželky jako zedník. Do pořadu ho přihlásila jeho dcera, protože rád vaří. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na vybavení nového bytu, do kterého se bude s rodinou stěhovat.
Vaření patří mezi jeho koníčky.Jeho nejoblíbenějším jídlem je bramborový knedlík s masem a se zelím. Nejí špenát, fazole a čočku. Nikdy by nesnědl špenát.

  Prima

Anita pracuje jako pokladní v obchodě. Je vdaná a má dvě děti – synové 20 let a 14 let. Do pořadu ji přihlásil její starší bratr Daniel, kterému i ní chutná. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na rekonstrukci kuchyně. Má ráda zeleninu, ovoce, rýži, těstoviny, kuřecí, vepřové a hovězí maso. Chutnají jí omáčky a luštěniny.

  Prima

Nejvíc bodů od soutěžících a taky největší sympatie diváků získal v učňovském speciálu Prostřeno! Ludvík Pechovský. 

  Televaření

Zdeněk je studentem na Střední odborné škole Bor. Do Prostřeno! vybrala Zdeňka škola a on je pyšný, že ji může reprezentovat.
Vaření doslova miluje. Má rád jídlo a rád jí. Největší radost mu dělá to, že připraví jídlo, které má kladné ohlasy a strávníkům chutná. Mezi jeho oblíbená jídla patří svíčková a špagety. Nejí tlusté maso, a ani by ho nikdy nesnědl.

  Prima

Jiří vystudoval základní školu v Holyšově a nyní studuje na Střední odborné škole a středním odborném učilišti v Horšovském Týně.
Jiří byl osloven školou a po krátkém zvažování a dohodě s rodiči nabídku přijal, protože ho baví vaření. Doufá, že se mu podaří dobře reprezentovat školu. Pokud by vyhrál, tak by peníze investoval do dalšího vzdělání.

  Prima

Ludvík studuje na odborném učilišti v Domažlicích. Pokud by vyhrál, tak by to pořádně oslavil s kamarády v dobré restauraci.
Vaření ho moc baví. Rád tvoří nové a zajímavé chutě. Má rád téměř vše – není v jídle vybíravý. Ovšem miluje sushi. Nejí kuře na paprice a na smetaně. Nikdy by nesnědl koprovou omáčku.

  Prima

Samuel je studentem na střední škole v Rokycanech. Do pořadu ho přihlásila jeho učitelka, aby reprezentoval jejich školu.
Vaření má opravdu rád už proto, že moc rád jí. Baví ho vařit s někým, protože je to zábava. Má rád vše sladké a ovoce. Při stolování mu vadí, když je někdo moc upovídaný a nejí – a jídlo je pak studené. To Samuel nesnese.

  Prima

Dimitri je původem z Makedonie přijeli do Brna v roce 1953, když v Makedonii zuřila občanská válka. Dodnes čerpá z receptů babičky, která byla výborná kuchařka.
Upřednostňuje balkánskou kuchyni, oblíbil si steaky, ryby a zeleninu, nezavrhuje ani českou klasiku. Před hosty se chce vytáhnout a dokázat si, že umí vařit a uspořádat sváteční tabuli, i když není profesionální kuchař.

  Prima
Recepty v tomto dílu pořadu Prostřeno:

Stránky