zdroj: fotobanka FTV Prima

Ohnivý kuře - 78. díl - Konec starých časů - recept Uzený losos s pomerančovo-zázvorovým dresinkem

St 1.2 20:15
Premiéra

Daniel vycítil, že se Klářino chování změnilo, ale navenek vše vypadá harmonicky. To si myslí i Mike a proto po telefonu přijímá novou práci. Klára přiznává Veruně, že udělala s Danielem chybu, ale dělá to kvůli Didi. Burák nechce, aby Mike odjel z Janovek bez rozloučení. Všichni kamarádi přijdou do hospody na oběd. Klára se mezi tím diví, proč Daniel nezrušil termín jejich svatby. Na rozlučkový oběd s Mikem dorazí i Veruna a říká Burákovi, že by i Klára měla vědět, že Mike odjíždí. Ale Burák si to nemyslí. I Didi pochopí, že je Klára nešťastná a chce jí společně s Verunou pomoct. Jejich pomoc nebude potřeba.
V hotelu mají problém s výpadkem plynu, protože je čeká velká akce. Leoš udělal chybu a Trébl je na něj naštvaný. Je ohrožený velký galavečer v hotelu. Junior přijde s netradičním řešením a večírek má obrovský úspěch. Junior se dočká velké pochvaly od Trébla.
Mašlíková si hledá byt, ale zjišťuje, že koupě bytu je nad její možnosti. Zkusí se domluvit s Jardou na nájemném, ale Jarda jí dává stejné, jaké museli platit oni. Mašlíková musí jít do domova důchodců. A tam dojde k velkému omylu, který se dotkne i Slepičkových.

Recepty v tomto dílu pořadu