Oblíbená soutěž amatérských kuchařů Prostřeno! potěší diváky i v průběhu letních měsíců

Ne 26.6 17:45

Televize Prima připravuje premiérové prázdninové speciály, které bude vysílat pod názvem Prostřeno! – Poslední večeře. První z celkem osmi samostatných dílů odvysílá v neděli 26. června v 17.35 a každou další prázdninovou neděli se vrátí k nejvýraznějším účastníkům pořadu.
Prostřeno! – Poslední večeře potěší všechny věrné diváky tohoto pořadu, kteří jsou zvědaví na to, co se stane, když se hostitelé z některých předchozích řad znovu potkají. Jak reagovali na bodování soupeřů, které poprvé viděli až v televizi? Bodovali by své spolustolovníky znovu stejně nebo by hlasovali pro někoho jiného? Po společném týdnu vaření v Prostřeno! zůstávají často nezodpovězené otázky a rozjitřené emoce. Napraví se při návratech jejich vztahy?
Hostitelé si znovu a naposledy sednou společně k prostřenému stolu, aby příběh svého týdne uzavřeli, slyšeli pravdu a mohli se k ní vyjádřit. A nakonec i znovu rozhodnout o zásadní otázce – komu by, po všem, co se dozvěděli, výhru skutečně přáli. Vaření ani tentokrát nezůstane na okraji jejich zájmu, nebude už ale hlavním tématem. Při poslední večeři tak připraví znovu své vlastní recepty nebo vyzkouší i ty, které neznají.
S prvním dílem Prostřeno! – Poslední večeře se diváci vrátí do domácnosti Davida Zámečníka. Hostitel, jehož příbytek i hostina ostatní soutěžící zaskočily, byl výraznou postavou jihomoravského týdne z dubna 2016. Jak to bude tentokrát? Přivítá ostatní v uklizeném bytě? Připraví nové menu nebo využije nabídky ostatních ke společnému vaření?